подскажите пожалуйста

Тюнинг ВАЗ
какие отзывы у вас про ауди 100 с4?стоит ли ее брать?какой расход?стоимость обслуживания?
15 комментариев
avatar
сотка отличная машина. обслуживание недорогое. очень много разборок по ним. ходовая надежная и дешевая. расход в зависимости от двигателя. я бы брал 2.5 TDi., а если еще и кватро....
стоит или не стоит брать - зависит от состояния и цены.
avatar
а если сравнивать с б4?
avatar
Денис, Сотка б4 досить рзн машини) Сотка бльша, м*ягша, комфортнша. Сам розглядали таку машину, дуже багато в Укран вбитих... Якщо порвнювати по цн однаковй то б4 буде в кращому стан. в сотки плюс це оцинкований кузов! На рахунок б4 не знаю але б3 зарокомендував себе чудово, так б5 себе зараз рекоменду! думаю що б4 не винятком! Ну сотку економною не назвеш, знаю що навть з дизелем розхд близько 10л, але за комфорт треба платити! вона буде потужнша за б4, але б4 економнший... ну якби вибр був перед мною то напевно зараз взяв би б4 ( по причин економност, та й в обслуговуванн вн буде дешевший).
p.s розхд був ц зими по наших дорогах, в той час на б3 дизел був розхд 7л. Звичайно це не показник, кожен по свому здить.
avatar
у б4 тоже оцинкован кузов. я бы тоже брал ее чем сотку. за те же деньги можно найти намного лучшую комплектацию, да и состояние... + дешевле в обслуге и расходе
avatar
Юра, ,большое спасибо за совет!!!!!!!!!!!!
avatar
Денис, а чи варто брати то варто) бо навть на самий крайнй випадок можеш взяти за 2000у.о без докв таку машину на запчастини в деал) ти хочеш бензин чи дизель?
avatar
Юра, хочеться сотку 2.8 бензин
avatar
Денис, ну 2.8 це вже дуже багато) радив би двигун 2.6!
avatar
Юра, ,большое спасибо за совет...а в обслуживание сотка намного дороже?
avatar
Юра, а есть какие-то отзывы за е34 и е32?
avatar
Юра, или омега б?
avatar
Денис, якщо ти розраховуш на великий розхд то сотка пдходить... 2.8 ось запитував в хлопцв бере 13-14л бензину по мст, 10-11 траса... Пдвска в цих машин рзна, рзн комплектуюч, наприклад в б4 колесо на 14, вдповдно дешевше за 15 з сотки, так стосовно всього) про беху кажу чесно, не знаю нчого, не цкавився нколи навть, машина подобаться, але кажуть що дуже дорога в обслуз( краще вже 124 мерс за беху! Якщо омегу то псля 98 року, тод були кузови оцинкован... Непогана машина, м'ягка, велика) але кузова слабке мсце) я так зрозумв шо тебе 3.0 цкавить, та теж буде розхд великий! Кажуть що вектра б краще, але не знаю, не здив! До реч, сотка з двигуном 2.5тд тягне практично так само як 2.8... 2.5 були 6кпп, це теж плюс! хали такою а6 (с4) 180км/год це далеко не межа! В пассата теж великий вибр двигунв, вд 1.6 до 2.8! Але вн буде економчнший, так як легший... А взагал вибирай те що бльше до душ! Потрбно дивитись конкретн пропозиц, сам вивчав цю тему, за 6 за 12тис у.о, скажу що з 10 машин якщо одна хороша то це дуже добре! Все по стану треба дивитись! Одна порада, не бери автомат, нмц 90х ним не дуже славляться!
avatar
Юра, ,большое спасибо!!!!!!!!!!
avatar
Допоможть, порекомендуйте скутера до 3000грн.!!!! СИЛЬНО буду вдячний!!))))
avatar
Однозначно хонда до)

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.